Haluze


Počet vtipov v tejto kategórii: 777Strana 143 z 156

Hovorí kamarát kamarátovi:
- Včera som stretol v parku prekrásne dievča, ktoré sa tam prechadzalo so psom. Veľmi som sa s ňou chcel zoznámiť a tak som sa jej prihovoril:
- Máš prekrásneho psíka. Celý život snívam o takomto psíkovi.
- A čo ona na to?
- Nič. Nechala mi psa a bez slova odišla...
860
Sherlock Holmes a Dr. Watson sa vybrali stanovať. Na mieste rozložili stan a ľahli si späť. O niekoľko hodín budí Holmes svojho verného kamaráta.
- Drahý Watson, pozrite sa na oblohu a povedzte mi, čo vidíte.
- Vidím milióny hviezd, - odpovedá Watson.
- A čo vám to hovorí?
Watson rozmýšľa a potom hovorí.
- Z astronomického hľadiska by som povedal, že existujú milióny galaxií a miliardy planét. Z astrologického pohľadu vidím, že Saturn je v znamení Leva. Čo sa času týka, môj odhad je 3:15. Teologicky videné sa ukazuje, že Boh je všemohúci a my sme malí a nepodstatní. Meteorológ by povedal, že zajtra budeme mať pekné počasie. A čo hovorí obloha vám, priateľu?
Holmes potrasie hlavou.
- Watson, niekto nám ukradol stan.
858
Colník sa pýta vodiča:
- Nejaké cigarety, alkohol, drogy?
- Nie, ďakujem, mám svoje...
856
Žena píše advokátovi:
Vážený JUDr. Klein,
píšem Vám, aby som sa poradila o mojom probléme. Som už vyše 20 rokov vydatá. Môj manžel je sexuálny maniak. Miluje sa so mnou v tých najnečakanejších príležitostiach. Napríklad keď periem, žehlím alebo varím v kuchyni. Prosím Vás, nemohli by ste mi po...zxcjh vh zlxkch xcvhvhxlvx...
850
Zomrie narkoman a príde do pekla. Objaví sa na obrovskom poli konope a vidí, že na kraji sedí Bob Marley s nádherne ušúľaným jointom. Príde k nemu a Bob Marley sa ho pýta:
- Máš zapaľovač?
- Nemám.
- To je peklo, čo?
844

« predchádzajúca strana    nasledujúca strana »