Homosexuáli a lesby


Počet vtipov v tejto kategórii: 71Strana 5 z 15

Dva manželské páry sa zoznámia na dovolenke a tak sa dohodnú, že chcú skúsiť niečo nové. A tak si vymenia partnerov. Po dlhej noci intenzívneho sexu sa jeden z mužov otočí na bok a vzdychne:
- To bola najlepšia noc v mojom živote! Dúfam, že dievčatá sa majú rovnako dobre ako my dvaja...
7856
Pánska jazda, 10 podnapitých chlapov v bare sa začne dohadovať kto má väčší orgán. Nemôžu sa dohodnúť a tak nakoniec jeden vyhlási, že bude spravodlivé, ak sa postavia ku stolu a každý ho vyloží na stôl. Tak už tam stojí 10 chlapov, každý cicinu na stole, keď sa zrazu otvoria dvere na bare a dnu vstúpia dvaja buzeranti. Chvíľu pozerajú a potom jeden z nich povie:
- Aha, miláčik... švédske stoly!
7855
Rozprávajú sa traja buzeranti, čím by chceli byť, keby mohli zmeniť svoj život.
Prvý hovorí:
- Ja by som chcel byť trávičkou.
- Trávičkou, prečo trávičkou?
- To je jednoduché. Len tak by som si šelestil vo vetríku, svietilo by slniečko, bolo by teplo. Prišli by mladí chlapci, vyzliekli sa skoro donaha, ľahli si na mňa a ja by som ich tak, všade, všadučke hladkal po tých krásnych opálených telách.
- Juuu, to by bolo romantické, hovoria ostatní dvaja.
Druhý hovorí:
- A ja by som chcel byť vodičkou.
- A prečo?
- Len tak by som si žblnkal, bolo by teplo, leto. Prišli by chlapci, povyzliekali sa skoro donaha, poskákali do mňa, plávali by a ja by som ich neprestajne objímal, hladkal ich opálené stehná a ramená a vnikal by som im pod plavky.
- To je vzrušujúce, hovoria ostatní.
Tretí hovorí:
- A ja by som chcel byť sanitkou.
- Sanitkou? Preboha, prečo sanitkou? Čo je na tom romantické a vzrušujúce?
- Nič, ale strašne praktické. Predstavte si, že taky chlapík sa zraní, mňa hneď zavolajú, otvoria mi zadoček, celého chlapa tam vsunú a ja budem od radosti robiť uuu-uuu-uuu uuu-uuu-uuu...
7853
Rozprávajú sa dvaja buzeranti:
- Pichneš mi?
- Pichnem, ale nemám Indulónu.
- Nevadí... ja mám sračku.
7471
Bohatá žena z vyššej spoločnosti, matka sedemnásťročnej dcéry, sleduje s obavami svoju sedemnásťročnú dcéru, až dospeje k presvedčeniu, že dcéra sa s niekym tajne schádza a dokonca, že už má za sebou aj sexuálne skúsenosti. V obavách o ohrozenie rodinnej povesti, sa rozhodne vec prediskutovať s rodinným lekárom:
- Viete, dnešní mladí ľudia si užívajú život plnými dúškami, hovorí doktor, akákoľvek snaha o to, aby ste zamedzili tým schôdzkam by vyvolala len rebéliu a bola by kontraproduktívna.
Navrhujem Vám, aby ste sa s dcérou porozprávali a navrhli jej, aby začala používať antikoncepciu, a dovtedy jej aspoň dali krabičku kondómov.
Neskôr, v ten istý večer, ako sa dcéra pripravovala na schôdzku, jej matka vysvetlila situáciu a nakoniec jej podala krabičku kondómov. Dievčina sa úprimne rozosmiala, položila mame ruku na plece a hovorí jej:
- Ale, mami! Nemusíš mať vôbec starosti. Ja sa predsa schádzam so ženou!
7407

« predchádzajúca strana    nasledujúca strana »