Národy a národnosti


Počet vtipov v tejto kategórii: 256Strana 4 z 52

- Prečo sa čerti boja púšťať komunistov do pekla?
- Boja sa, že tam začnú budovať raj.
10127
Lenin zomrel a stojí pred svätým Petrom. Nechali ho v očistci a Svätému Petrovi prikázali na neho dozerať. O týždeň sa ho Boh pýta:
- Tak, ako prebieha Leninov očistec?
- Výborne, súdruh Boh!
10126
Francúzska pre vysokú konkurenciu v Paríži sa vybrala zarobiť si prostitúciou do Moskvy. Prvý večer sa poprechádzala po Červenom námestí, muži si ju však nevšímali, pozornosť venovali Leninovmu múzeu.
Druhý večer si zastala pred hotel. Po dlhom čase, keď jej začalo byť už zima, všimla si ju babka, darovala jej plášť a zobrala k sebe prespať, že určite sa stratila.
Tretí večer sa rozhodla pre radikálny krok. Na verejnosti sú Rusi zrejme ostýchaví, skúsi to v parku. Sadla si na lavičku, stiahla nohavičky a zavesila ich na krík. Čakajúc však zaspala. Keď sa ráno zobudila, našla nohavičky poskladané na lavičke s priloženým lístkom:
"Nohavičky sú vypraté a vyžehlené. Timur a jeho družina"
10124
Na Ruskej vojenskej základni prebieha cvičenie výsadkárov. Serioža je strašný smoliar a samozrejme, keď vyskočí z lietadla nedarí sa mu otvoriť padák. Ako tak letí voľným pádom... 300 metrov nad zemou zbadá, že sa zdola proti nemu rúti iný vojak. Kričí na neho:
- Tavááárišč, neznáááješ kak étot odkryváetsja?
- Neznáááju, ja pyroťééééchnik!
10123
V Moskve stretne Ivan Natašu, ktorá nesie zabalenú rybu v novinách. Ivan sa jej pýta:
- Nataša, čo nového v novinách?
- Ryba.
10121

« predchádzajúca strana    nasledujúca strana »