Neslušné


Počet vtipov v tejto kategórii: 428Strana 82 z 86

Moja thajská priateľka mi povedala, že malý penis by nemal byť vo vzťahu žiadnou prekážkou. Ale aj tak by som bol radšej, keby nemala žiadny...
550
Moja romanticky založená priateľka sa ma pýtala, prečo sa nemilujeme tak ako to vidí vo filmoch... Urobil som jej teda poriadny orál, anál, vystriekal som sa jej na tvár a semeno poroztieral po prsiach... Vtedy vyšlo najavo, že pravdepodobne nesledujeme rovnaké filmy...
523
Jeden sa sťažuje:
- Ja keď prídem z krčmy domov, nehlučne otvorím a zatvorím dvere, opatrne sa vyzujem a tíško po špičkách kráčam hore schodmi. Ale žena sa aj tak vždy zobudí, vyletí za mnou a dodrbe ma ako sirotu! Čo mám robiť, aby sa nezobudila?
Druhý mu radí:
- Skús to ako ja! Ja keď prídem z krčmy domov, tresnem dverami až to zobudí aj susedov. Potom dupocem obutý hore schodmi, vojdem do záchodu, pričom dvere nechám otvorené a štím tak, že je šplechot počuť na celý dom.
Potom sa dotrepem do spálne, zasvietim a zvolám: "Trtkal by som!"
No a čuduj sa svete, žena vždy chrápe ako zarezaná...
361
Lesem kráčí krásná princezna, potká žabáka a ptá se:
- To jsi ty, ten kouzelný žabák, kterého když políbím, tak se změní ve švarného prince?
Žabák na to:
- Ne. To je můj bratr Milan, mě musíš vykouřit...
358
Na zaoceánsku loď, ktorá sa má plaviť rok na mori kapitán prijíma nováčika - doktora a oboznamuje ho s pravidlami a zvykmi. Medzi iným mu hovorí:
- No a na ukojenie sexuálneho pudu tu máme kuchára.
Doktor sa ohradí, že takúto službu nepotrebuje nakoľko je šťastne ženatý. Po troch mesiacoch však príde za kapitánom a požiada ho, či by mu diskrétne nemohol zariadiť sex s kuchárom. Kapitán súhlasí, ale zároveň hovorí:
- Ale budú vedieť o tom šiesti ľudia.
Doktor sa čuduje:
- Šiesti?
A kapitán vysvetľuje:
- No ja, vy, kuchár a traja námorníci, ktorí ho budú držať, lebo on to nemá rád...
352

« predchádzajúca strana    nasledujúca strana »