Zo života


Počet vtipov v tejto kategórii: 623Strana 123 z 125

Príde anglická kráľovná na návštevu do Kene a tam pre ňu prichystajú obrovský sprievod so zebrami, koňmi a žirafami. Ako tak idú po ulici, zrazu si jeden kôň akurát pred kráľovnou strašne prdne. Delegát sa jej začne horlivo ospravedlňovať a ona len povie:
- To je OK, myslela som, že to bol kôň...
753
Sedia dvaja páni vo vlaku v jednom kupé oproti sebe a každý má svoje kufre oproti sebe, nad spolucestujúcim, aby na ne videl. Z jedného kufra začne niečo kvapkať. Pán čo sedí pod ním nastaví prst, ovonia, znovu nastaví prst, oblíže a vraví:
- Hmmm... slivovica.
Majiteľ kufra mu odpovedá:
- Ááále kdeže slivovica... foxteriér!
751
Sedí Jožko smutný na kameni, príde k nemu kamarát a pýta sa ho:
- Jožko, prečo si taký smutný?
- Ale vieš, vyhodili ma z roboty.
- A prečo ťa vyhodili, čo si robil?
- Vraj som veľmi pomalý. Mal som dať korytnačkám žrať, otvorím klietku a fŕŕŕŕnk... tie svine mi ušli...
749
Nezamestnaný muž reaguje na inzerát zoologickej záhrady a príde na pohovor. Tam mu povedia, že im zdochla gorila, na ďalšiu nemajú peniaze, a tak hľadajú niekoho, kto by ju hral. Mužovi sa to zdá divné, ale kedže potrebuje zamestnanie, tak to príjme. Zašijú ho do opičej kože. Zo začiatku si na to musí zvykať, ale časom sa to perfektne naučí. Jedného dňa, keď sa húpe na konári sa pozabudne, rozhojdá sa a spadne do vedľajšej klietky. Keď sa rozhliadne, vidí, ako sa k nemu blíži lev. Keď je už pri ňom s otvorenou papuľou, začne nahlas kričať:
- Pomóóóc.
A lev mu vraví:
- Drž hubu, lebo obaja prídeme o prácu.
747
Vždy som si stál za svojim názorom...
...a preto som nezamestnaný.
675

« predchádzajúca strana    nasledujúca strana »