Neslušné


Počet vtipov v tejto kategórii: 435Strana 83 z 87

Za siedmymi horami a siedmymi dolami bolo raz jedno kráľovstvo a v ňom kráľ, ktorý mal veľmi peknú dcéru. Keďže už bola zrelá na vydaj, princovia sa do kráľovstva len tak hrnuli. Princezná sa šla s každým nápadníkom poprechádzať do zámockého parku, aby ho lepšie spoznala. Vždy sa však vrátila sama. Každý princ, s ktorým šla na prechádzku, akoby sa pod zem prepadol - nebolo po ňom ani chýru ani slychu. To ostatných nápadníkov odradilo a tak kráľ, celý zúfalý, vyhlásil:
- Pol kráľovstva a princeznú za ženu dám tomu, kto sa z parku vráti.
Prihlásil sa hlúpy Jano, že to skúsi. A tak sa vybral s princeznou na prechádzku. Keď prišli k jazierku s krokodílmi, princezná si sňala z prsta prsteň, hodila ho do jazierka a vraví Janovi:
- Vytiahni ho! A Jano si rozopäl rázporok a vytiahol ho.
- No konečne. Všetci tí doterajší blbci skákali krokodílom rovno do tlamy, potešila sa princezná.
559
Súložia dvaja na koníčka a on jej hovorí:
- To je prvýkrát, švagrová, čo mi nevadí, že mám na sebe niečo po staršom bratovi...
558
Moja thajská priateľka mi povedala, že malý penis by nemal byť vo vzťahu žiadnou prekážkou. Ale aj tak by som bol radšej, keby nemala žiadny...
550
Moja romanticky založená priateľka sa ma pýtala, prečo sa nemilujeme tak ako to vidí vo filmoch... Urobil som jej teda poriadny orál, anál, vystriekal som sa jej na tvár a semeno poroztieral po prsiach... Vtedy vyšlo najavo, že pravdepodobne nesledujeme rovnaké filmy...
523
Jeden sa sťažuje:
- Ja keď prídem z krčmy domov, nehlučne otvorím a zatvorím dvere, opatrne sa vyzujem a tíško po špičkách kráčam hore schodmi. Ale žena sa aj tak vždy zobudí, vyletí za mnou a dodrbe ma ako sirotu! Čo mám robiť, aby sa nezobudila?
Druhý mu radí:
- Skús to ako ja! Ja keď prídem z krčmy domov, tresnem dverami až to zobudí aj susedov. Potom dupocem obutý hore schodmi, vojdem do záchodu, pričom dvere nechám otvorené a štím tak, že je šplechot počuť na celý dom.
Potom sa dotrepem do spálne, zasvietim a zvolám: "Trtkal by som!"
No a čuduj sa svete, žena vždy chrápe ako zarezaná...
361

« predchádzajúca strana    nasledujúca strana »